Siemens İşitme Cihazları


Siemens İşitme Cihazları

Siemens İşitme Cihazları : Ülkemize ithal edilen ilk işitme cihazlarından olmasından dolayı Siemens en çok bilinen işitme cihazı markalarındandır. İşitme cihazı üreticilerinden Sivantos gruba satılmış ve Signia ana markasıyla satışlarında devam etmektedir. Signia ve Siemens hakkında daha fazla bilgiye Signia işitme cihazları sayfamızdan ulaşabilir yada telefonla işitme uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Önemli Not : İşitme cihazları yüksek teknoloji gerektiren cihazlardır. Dünyada bu şekilde üretim yapabilen 10'u geçmeyen işitme cihazı üreticisi ve bunların 30'a yakın markası bulunmaktadır. Bizler işitme kaybına göre en uygun cihazı sunabilmek adına sadece bir marka ve model değilde bütün marka ve model cihazları stoklarımızda bulundurmaktayız.

Bu yüzden işitme cihazı marka ve modelinden ziyade işitme cihazına yüklenecek program büyük önem taşımaktadır.

Emel İşitme Merkezleri hasta merkezli hizmet anlayışı ile sadece işitme cihazı satışı yapmayıp belirli aralıklarla testler yaparak işitme cihazının performansını doğal olarak işitme oranını ve yaşam kalitesini yüksetlmeye yönelik uygulamalar yapmaktayız.

Kulağımız tıpkı bedenimiz gibi canlı ve sürekli gelişen bir organımızdır bu yüzden bu kontrol ve güncellemelerin program üzerinden sürekli yapılması gerekmektedir.


Emel İşitme Merkezi
Tel : 0 (212) 466 33 88
Mail : bilgi@emelisitme.com
Adres : Zuhuratbaba Mahallesi, Haksever Sk. No:8, 34147 Bakırköy / İstanbul

Google : google.page/emelisitmemerkezi
Facebook : facebook.com/emelisitmemerkezi
Instagram : instagram.com/emelisitme